امروز پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۵۱
آخرین اخبار
متهم با حفر تونل میلیاردها تومان به جیب زده بود
متهم با حفر تونل میلیاردها تومان به جیب زده بود

دزدان مغازه های بازار تهران که به شیوه حفر تونل و تخریب دیوار دست به سرقت میلیاردی زده بودند از سوی پلیس پایتخت به دام افتادند.چندی قبل تعدادی از کسبه بازار مولوی با مراجعه به کلانتری عنوان کردند مغازه هایشان به شیوه حفر تونل و سوراخ کردن دیوارها هدف سرقت قرار گرفته است.

ماموران با حضور در محل سرقت ها متوجه شدند مغازه هایی که هدف سرقت قرار گرفته، مغازه های مس فروشی و مس سازی است که ارزش مالی این سرقت ها میلیاردی گزارش شده است.ماموران که احتمال می دادند که نگهبانان یا باربرهای این منطقه در این سرقت ها نقش داشته اند مشخصات این افراد را مورد بررسی قرار دادند که پی بردند یکی از باربرها در این منطقه ۵ سال قبل به همین شیوه «حفر و تخریب دیوار» در اهواز دست به سرقت زده است.

ماموران با هماهنگی مقام قضایی به سراغ تنها مظنون این پرونده سرقت رفتند و جوان ۳۳ ساله را که معروف به طوفان است را دستگیر کردند که متهم ابتدا خود را بی گناه می دانست اما وقتی فیلم دوربین مداربسته پیش روی این سارق سابقه دار قرار گرفت به ناچار لب به سخن باز کرد. در فیلم های دوربین مداربسته ۲ جوان که صورت شان را پوشانده بودند همراه طوفان دست به سرقت از مغازه ها زدند که همین فیلم کافی بود تا طوفان آنها را لو دهد و ماموران در عملیات دیگری ۲ سارق ۲۵ و ۳۰ ساله را دستگیر کردند.

متهمان به سرقت یک میلیارد و ۵۰۰ هزار تومانی از مغازه های مس فروشی در بازار تهران اعتراف کردند و در ادامه با دستور مقام قضایی متهمان در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.

اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
مطالب مرتبط
  • پیشنهاد شهروند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متهم با حفر تونل میلیاردها تومان به جیب زده بود 
ماجرای سرقت های «طوفان» از مغازه‌های بازار
روزنامه شهروند | SHAHRVAND DAILY