امروز پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۳
آخرین اخبار

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای با اعلام اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس به صورت زنده و تلویزیونی با مردم سخن خواهند گفت، یادآور شد: «به منظور کسب فیض حداکثری از بیانات ولی ‌امر مسلمین هیچ برنامه دیگری تحت عنوان روز قدس در هیچ‌ نقطه‌ای از کشور برگزار نخواهد شد.»

به گزارش ایسنا، در متن اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمده  است: «روز جهانی قدس یکی از برجسته‌ترین و ماندگارترین یادگاران احیاگر اسلام ناب محمدی (صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وسلم)، حضرت امام‌خمینی (رضوان‌الله تعالی علیه) و نماد صف‌بندی حق در مقابل باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج‌کشیده فلسطین است. روز قدس نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام به‌ویژه ملت مسلمان ایران در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف به مثابه مسأله اول جهان است. آرمانی که متعلق به همه ابناء آزادیخواه بشر و درد مشترک همه انسان‌های عدالت‌طلب به‌عنوان حادثه‌ای برای موحدین و مومنان در اعصار گذشته، حال و آینده از روزی که مسجدالاقصی پایه‌گذاری شد تا همیشه تاریخ است. یوم‌الله قدس روز دمیدن خون تازه در رگ‌های امت اسلامی و برافراشته‌ترکردن پرچم مبارزه با رژیم صهیونیستی و مقاومت توأم با امید و معنویت تا آزادی فلسطین و محو کامل غاصب قبله اول مسلمین و جرثومه فساد یعنی رژیم جعلی، کودک‌کش و نژادپرست صهیونیستی است. بی‌شک پاس‌داشت موضوع فلسطین به‌عنوان مسأله اول جهان اسلام و دفاع از مظلوم، واجب شرعی و در هر شرایطی تعطیل‌ناپذیر است، لذا در پی محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری شایسته و گسترده راهپیمایی سراسری، امسال روز جهانی قدس با ویژه برنامه‌ای بس گرانبها و استثنایی پاس داشته خواهد شد و آن عبارت است از: سخنرانی مقتدای مقتدر و عظیم‌الشأن امت اسلامی (مدظله‌العالی) بر این اساس در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان (٢ خرداد ١٣٩٩ ـ مصادف با ٢٢ می‌٢٠٢٠ میلادی) رهبر معظم انقلاب اسلامی ساعت ١٢: ٠٠ (به وقت تهران) به صورت زنده با امت اسلامی سخن خواهند گفت.

این سخنرانی به صورت زنده از شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی داخلی و بین‌المللی پخش خواهد شد. به همین مناسبت و به منظور کسب فیض حداکثری از بیانات حکیمانه و راهگشای ولی امر مسلمین، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)  هیچ‌گونه برنامه‌ای تحت عنوان مراسم روز قدس در هیچ نقطه‌ای از کشور برگزار نخواهد شد.»

 

اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
مطالب مرتبط
  • پیشنهاد شهروند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام کرد 
به جز پخش بیانات مقام معظم رهبری برنامه‌‌ای به مناسبت روز قدس برگزار نخواهد شد
روزنامه شهروند | SHAHRVAND DAILY