امروز جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۱
آخرین اخبار

رئیس جمعیت هلال‌احمر در حکمی مهدی ولی‌پور را به‌عنوان سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر منصوب کرد. در حکم همتی برای ولی‌پور آمده است:

جناب آقای مهدی ولی‌پور
«نظر به تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به‌عنوان «سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر» منصوب می‌شوید. با توجه به وظایف خاص و مهم جمعیت هلال‌احمر در حوزه امدادونجات و شرایط اقلیمی و جغرافیایی ویژه کشور از جنابعالی انتظار دارم ضمن هماهنگی مستمر با اینجانب و همدلی و همفکری با سایر ارکان و مدیران جمعیت و با استفاده از توان علمی و تخصصی کارشناسان و نیروهای پرتلاش آن سازمان، تمام همت خویش را به منظور شناسایی، ارزیابی و تحلیل نقاط قوت و ضعف و همچنین فرصت‌ها و تهدیدهای موجود در حوزه امدادونجات به منظور ارتقای توانمندی‌ها و قابلیت‌های جمعیت هلال‌احمر به‌خصوص افزایش کیفیت و سرعت امدادرسانی در پاسخگویی و مواجهه با حوادث و بلایا به کار بگیرید و نسبت به هماهنگی و تعامل مستمر با سازمان مدیریت بحران کشور و سایر ارگان‌های مربوطه اقدام کنید. بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران اسلامی در جهت اهداف والای جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.»

گفتنی است مهدی ولی‌پور پیش از این مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گیلان بود. همچنین پیش از اعلام این خبر روز گذشته سخنگوی جمعیت هلال‌احمر از استعفای رئیس سازمان امدادونجات خبر داده بود. محمد نصیری گفت: «مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امدادونجات استعفای خود را به رئیس جمعیت تقدیم کرده است.» به گفته او سلیمی در این متن خستگی به دلیل جنس سخت کار در امدادونجات را در مدت نزدیک به پنج ‌سال حضور در ریاست سازمان امدادو نجات علت استعفای خود اعلام کرده است.

 

اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
مطالب مرتبط
  • پیشنهاد شهروند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ولی‌پور، سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر شد
روزنامه شهروند | SHAHRVAND DAILY