صفحه ویژه کرونا
آخرین آمار، مطالب و خبرهای مربوط به ویروس کرونا
آخرین اخبار
کل مبتلایان0
مبتلایان جدید0
کل جان‌باختگان0
جان‌باختگان جدید0
امروز جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۸
| مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سابق و سرپرست هلال‌احمر کردستان برگزار و پیام جلالی به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال‌احمر کردستان معرفی شد.

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سابق و سرپرست هلال‌احمر کردستان برگزار و پیام جلالی به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال‌احمر کردستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان کردستان؛ مدیرعامل سابق جمعیت کردستان در این آیین گفت: تلاش کردیم جایگاه هلال‌احمر را بیشتر از گذشته در میان مردم استان ترفیع دهیم و این کار به خوبی انجام شد.

محمدباقر محمدی به دور نگه داشتن این جمعیت از مسائل سیاسی و انجام وظیفه ذاتی اشاره کرد و افزود: در مدت ۲ سال اخیر پایگاه امداد و نجات در مرز باشماق، روستای باقرآباد سنندج ایجاد شد و زمینی نیز از طرف یک خیر در روستای وینسار به این جمعیت واگذار شده که به زودی کلنگ احداث آن، زمین زده خواهد شد.

وی از ورود خیرین برای کمک به تعمیرات خودرویی این جمعیت خبر داد و یادآور شد: از ابتدای شیوع کرونا در کشور، تاکنون ۲ میلیارد و ۱۳۹ میلیون تومان بسته بهداشتی و غذایی بین نیازمندان متاثر از این بیماری در استان توزیع شده است‌.

محمدی به کمک‌های جمعیت استان در بحث وقوع سیل در استان‌های گلستان، لرستان و ایلام در سال گذشته اشاره کرد و گفت: سال گذشته کار مدیریت امدادرسانی به مردم پلدختر در هفته اول به کردستان واگذار شد که نشان از توانایی این جمعیت در بحث امدادرسانی دارد.

وی با اشاره به مغفول ماندن بحث آموزش امداد و نجات به تیم‌های روستایی در استان افزود: این کار سال گذشته آغاز شده و تاکنون تمام دهیاران روستاها آموزش دیده‌اند و در بسیاری از روستاهای پرجمعیت نیز تیم‌هایی سازماندهی شده‌اند اما نیاز به اعتبار بیشتر برای اجرای آن در باقی روستاها داریم.

مدیرعامل سابق جمعیت هلال‌احمر کردستان افزود: اعتباراتی را برای بخش‌های مختلف از تملک دارایی دریافت کرده‌ایم اما کافی نیست، چرا که ناوگان امدادی این جمعیت فرسوده است و باید بازسازی شود، ضمن اینکه سال گذشته سه خودرو ست نجات خریداری شد اما وضعیت لجستیک استان خوب نیست و باید با توجه به شرایط توپوگرافی منطقه توجه بیشتری به آن شود.

سرپرست جدید جمعیت هلال‌احمر کردستان هم در این مراسم گفت: سرمایه ما نیروی انسانی است که بسیار عالی و کارآمد هستند و در حوادث و بحران‌های مختلف توانمندی خود را نشان داده‌اند.

پیام جلالی افزود: سیستمی پیشرفت خواهد کرد که برادری و همکاری در آن حاکم باشد و ذات جمعیت هلال‌احمر همین است و قطعا با هماهنگی بهتر، در راستای ارتقا و پیشرفت هلال‌احمر استان گام برخواهیم داشت.

در این آیین از خدمات محمدباقر محمدی تجلیل و پیام جلالی به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال‌احمر کردستان معرفی شد.

اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
مطالب مرتبط
  • پیشنهاد شهروند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سابق و سرپرست هلال‌احمر کردستان
روزنامه شهروند | SHAHRVAND DAILY