صفحه ویژه کرونا
آخرین آمار، مطالب و خبرهای مربوط به ویروس کرونا
آخرین اخبار
کل مبتلایان0
مبتلایان جدید0
کل جان‌باختگان0
جان‌باختگان جدید0
امروز جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۰
| نشست فصلی ائمه جماعات و دبیران کانون های طلاب و روحانیون جمعیت هلال‌احمر گیلان با حضور آیت الله رمضانی نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری و دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) برگزار شد.

نشست فصلی ائمه جماعات و دبیران کانون های طلاب و روحانیون جمعیت هلال‌احمر گیلان با حضور آیت الله رمضانی نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری و دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان گیلان؛ در این نشست، دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با اشاره به تلاش های بی دریغ امدادگران در بلایای طبیعی افزود: حضور روحانیون در حوادث علاوه بر ایجاد روحیه امید و همدلی می تواند زمینه ساز آرامش روحی و نزدیکی بیشتر به خداوند شود.

آیت الله رمضانی گیلانی ضمن اشاره به ماهیت جمعیت هلال‌احمر در بحران ها گفت: جمعیت هلال‌احمر از جمله دستگاه های اجرایی به شمار می رود که در بحران هایی مانند سیل و زلزله در اسرع وقت در محل حادثه حاضر و نقش خود را به درستی ایفا می کند.

در ادامه حجت الاسلام امیر چهری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر گیلان نیز حضور روحانیون در بخش های مختلف را مایه دلگرمی امدادگران دانست و بر انجام فعالیت های فرهنگی از سوی آنها تاکید کرد.

سیاوش غلامی سرپرست جمعیت هلال‌احمر گیلان نیز با اشاره به فعالیت ۲۳ پایگاه امداد و نجات در گیلان اذعان: افزایش پایگاه ها و خانه های هلال‌احمر، رسیدگی به موقع و خدمت رسانی به مردم از مهمترین اهداف این جمعیت است.

غلامی ضمن تاکید بر ضرورت استفاده از سیستم های نوین روز افزود: استفاده و کاربرد فناوری های روز در سیستم های عملیاتی از ضرورت ها محسوب می شود و باید نگاه جدی به آن داشته باشیم.

اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
مطالب مرتبط
  • پیشنهاد شهروند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تقدیر از امدادگران گیلان در نشست فصلی ائمه جماعات و روحانیون هلال‌احمر استان
روزنامه شهروند | SHAHRVAND DAILY