صفحه ویژه کرونا
آخرین آمار، مطالب و خبرهای مربوط به ویروس کرونا
آخرین اخبار
کل مبتلایان0
مبتلایان جدید0
کل جان‌باختگان0
جان‌باختگان جدید0
امروز جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶
| تهران – ایرنا – “احسان عطایا ” نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در لبنان روز پنجشنبه گفت: فرمانده شهید سپهبد قاسم سلیمانی نقش کلیدی در تقویت مقاومت در نوار غزه داشت که توانست ارتش رژیم صهیونیستی را شکست دهد.

تهران - ایرنا - "احسان عطایا " نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در لبنان روز پنجشنبه گفت: فرمانده شهید سپهبد قاسم سلیمانی نقش کلیدی در تقویت مقاومت در نوار غزه داشت که توانست ارتش رژیم صهیونیستی را شکست دهد.

به گزارش خبرگزاری “قدس”، عطایا سالگرد آزادسازی جنوب لبنان و فرار نظامیان صهیونیستی شکست‌ خورده از ضربات مقاومت را به مقاومت اسلامی و ملت لبنان تبریک گفت.

نماینده جهاد اسلامی فلسطین در لبنان در خصوص روز جهانی قدس هم گفت که زنده نگه‌داشتن این روز بیانگر آن است که مسأله فلسطین، موضوع اصلی تمام ملل اسلامی است و تلاش برای آزادسازی آن نه تنها وظیفه مردم فلسطین بلکه این مسؤولیت بر دوش تمام مسلمانان قرار دارد.

وی از این روز به عنوان نقطه عطفی برای پیروزی علیه طرح‌ها و نقشه‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا یاد کرد و افزود: موضع یکسان فلسطینی‌ها عامل اساسی برای به شکست کشاندن «معامله قرن» و جلوگیری از اجرای بندهای آن است.

وی همچنین راهپیمایی‌های بزرگ بازگشت در غزه را به عنوان صحنه‌ای شگفت‌انگیز در اتحاد ملت فلسطین دانست و گفت که این رویداد نشانه شجاعت بی‌نظیر آنان در برابر رژیم صهیونیستی است و نشان می‌دهد که آنان همچنان متعهد به آزادسازی سرزمین اشغالی‌ خود هستند.

عطایا تصریح کرد، آمریکا و رژیم صهیونیستی پس از آنکه در اجرای معامله قرن شکست خوردند درصدد بر آمدند تا روند عادی‌سازی روابط با برخی کشورهای عربی تسریع کنند.

وی با بیان این که “موشک‌های مقاومت ارتش رژیم صهیونیستی را آشفته و وجهه آن را مخدوش کرد” افزود: محور مقاومت شهدای بسیاری را تقدیم کرد که نقش بسزایی در افزایش قدرت و تقویت جایگاهش داشته است.

نماینده جهاد اسلامی فلسطین در لبنان تصریح کرد: شهدا ثابت کردند که حامی حقیقی و پشتیبان جدی در مقابله با طرح رژیم صهیونیستی و آمریکا بویژه در غزه هستند، شهری که موشک‌هایش، لرزه بر اندام دشمن می‌اندازد و شهرک‌نشینان را برای حفظ جان از اصابت موشک، راهی پناهگاه می‌کند.

اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
مطالب مرتبط
  • پیشنهاد شهروند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهاد اسلامی: سردار سلیمانی نقش کلیدی در تقویت مقاومت نوار غزه داشت
روزنامه شهروند | SHAHRVAND DAILY