صفحه ویژه کرونا
آخرین آمار، مطالب و خبرهای مربوط به ویروس کرونا
آخرین اخبار
کل مبتلایان0
مبتلایان جدید0
کل جان‌باختگان0
جان‌باختگان جدید0
امروز پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۵۹
| تهران- ایرنا- معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای در مورد طرح ترافیک خبرنگاران از مهلت یک هفته ای آنان برای ویرایش مدارک خود خبر داد.

تهران- ایرنا- معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای در مورد طرح ترافیک خبرنگاران از مهلت یک هفته ای آنان برای ویرایش مدارک خود خبر داد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری سال ۱۳۹۹ که از فردا یکشنبه عبارت نمایش وضعیت “در حال بررسی” در روبروی اسم آنها نوشته شده باشد به معنی نقص مدرک یا مدارک آنها است.

براساس این اطلاعیه، خبرنگاران از ۱۵تا ۲۱ تیرماه جاری می توانند به حساب کاربری در سامانه تهران من (بخش ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران) مراجعه و نسبت به اصلاح و بارگذاری مدارک لازم اقدام کنند.

بنابراین اطلاعیه، در صورت بارگذاری و صحت هر سه مورد ذیل، وضعیت خبرنگاری متقاضی مورد تایید قرار خواهد گرفت.
معرفی نامه (با مهر و امضاء مدیر مسئول)
 تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت مالک بودن  خودرو توسط همسر خبرنگار، صفحه اول شناسنامه همسر)  

۱۰اثر منتشر شده در شش ماه گذشته یا لیست بیمه به صورت خوانا و با مهر رسمی مجموعه و امضاء مدیرمسئول

خبرنگاران در صورت هرگونه سوال یا ابهامی می توانید با شماره های تلفن های ۹۶۰۱۸۸۶۱، ۹۶۰۱۸۸۶۳،۹۶۰۱۸۸۶۵،۹۶۰۱۸۸۶۷ و ۹۶۰۱۸۹۷۶ تماس حاصل کنند.

هم اکنون دو طرح «ترافیک» و «کنترل آلودگی هوا» (زوج و فرد سابق یا حلقه دوم طرح ترافیک) در محدوده مرکزی شهر تهران اجرا می‌شود و شرط ورود به این محدوده‌ها که مالکان خودروها جریمه نشوند، ثبت‌نام مالک و مشخصات خودرو در سامانه تهران من و شارژ حساب شهروندی است.

محدوده طرح ترافیک از شمال به خیابان مطهری، از جنوب به خیابان شوش، از غرب به خیابان کارگر و از سمت شرق به خیابان‌های شریعتی و ۱۷ شهریور است و از سوی دیگر طرح کنترل آلودگی هوا نیز از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه امام علی(ع)، از جنوب به بزرگراه بعثت و از غرب به بزرگراه‌های نواب و چمران محدود می‌شود.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران ۱۳ بهمن ماه۹۸، لایحه «تعیین نرخ عوارض ورود به محدوده‌های ترافیکی سال ۹۹ شهر تهران» را با ۲۱ درصد افزایش تصویب کردند و بر این اساس، نرخ پایه به ۲ هزار و ۸۰۰ تومان افزایش پیدا کرد که نسبت به نرخ سال گذشته ۲۱ درصد افزایش داشت.

بنابر تصمیم شورای ترافیک تهران هم اکنون طرح های ترافیکی پایتخت در روزهای عادی از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ اجرا می شود.

اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
مطالب مرتبط
  • پیشنهاد شهروند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزنامه شهروند
SHAHRVAND DAILY
مهلت یک هفته‌ای ویرایش مدارک طرح ترافیک خبرنگاران پایتخت

www.shahrvanddaily.ir

روزنامه شهروند
SHAHRVAND DAILY
مهلت یک هفته‌ای ویرایش مدارک طرح ترافیک خبرنگاران پایتخت
تهران- ایرنا- معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای در مورد طرح ترافیک خبرنگاران از مهلت یک هفته ای آنان برای ویرایش مدارک خود خبر داد.

www.shahrvanddaily.ir